Kurumsal


Enerjimiz geleceğimizdir!

1993 yılında İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyetlerine başlayan SAHA YAPI, Başta Denizli ve Muğla illeri olmak üzere yer aldığı bölgede bugüne dek Konut, Müstakil Villa, Sosyal Tesisler ve Alışveriş merkezleri olmak üzere 200’e yakın projeyi başarı ile tamamlamıştır. Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakabilmek adına 2013 yılında SAHA ENERJİ olarak solar enerji sektörüne girmiş ve bu alanda faaliyetlerine hızlı bir şekilde başlamıştır. İlk iş olarak 2 MW kurulu güce sahip Fethiye GES projesini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Firmamız her tip solar enerji sistemleri anahtar teslim projeler ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyetini öncelik unsur olarak belirleyen kadromuz, müşterilerimizin isteklerini yüzde yüz oranında karşılamayı amaç edinmiştir. Karşılıklı hoşgörü ve anlayış çerçevesinde taleplerin en doğru şekilde yerine getirilmesi, firmamızın sektöre giriş politikasıdır.

Şirketimiz, ayrıca solar sistem bileşenlerinin tedarik, toptan veya perakende satışı ve ithalatını yapmaktadır. Müşterilerimiz için tedarik ettiğimiz ürünlerin kaliteli, güvenilir marka olması konusunda taviz vermeyen satın alım politikamız, ticari koşulların ekonomik düzeyde tutulmasına özen göstermektedir.

Firmamız, satış sonrası teknik destek ve talep doğrultusunda solar ürün kullanım eğitimi gibi, müşterilerin satış sonrası ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir. Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan SAHA ENERJİ, yenilenebilir enerji sektöründe ülkemiz menfaatine hizmet vermekten gurur duymaktadır ve sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden dinamik yapısı ile kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.